Preloader image

Leasing

Leasing

Jeżeli planują Państwo szybki zakup pojazdu z pewnego źródła i oczekują Państwo indywidualnego podejścia, fachowego doradztwa oraz bezpieczeństwa transakcji – to dobrze trafiliście. Specjalizujemy się w leasingu operacyjnym pojazdów: samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep, ciągników rolniczych, sprzętu budowlanego, autobusów, sprzętu specjalistycznego.

Planujesz otworzyć działalność? Możemy Ci w tym pomóc. Oferujemy finansowanie już po 1 dniu jej prowadzenia!

 

Początki prowadzenia działalności w branży transportowej bywają niełatwe. Wyzwania najczęściej są związane z:

• brakiem wystarczających środków. Wielu przedsiębiorców decydując się na firmę transportową kupuje pierwszy pojazd za własne środki. Jest to dobre rozwiązanie, jednak w związku z tym może zabraknąć pieniędzy na inne, często nieprzewidziane w pierwszym okresie, opłaty.
• brakiem niezbędnego doświadczenia. Nikt nie wie wszystkiego, a młody przedsiębiorca zdany jest wyłącznie na samego siebie. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom proponujemy Leasing na start. Dzięki temu rozwiązaniu możesz nie angażować własnych środków w pojazd i zachować większą poduszkę bezpieczeństwa. A kiedy już rozwiniesz skrzydła – szybciej go spłacić.

Zastanawiasz się jak pozyskać dodatkowe środki dla firmy i znacznie poprawić jej płynność finansową? Proponujemy Ci leasing zwrotny bez względu na datę zakupu pojazdu, który jest doskonałą alternatywą dla sprzedaży środków trwałych.

Masz problem z uzyskaniem środków finansowych z powodu niejasnej historii w BIG i KRD? Dla nas to nie problem! Rozumiemy, że w każdej firmie może się zdarzyć zator płatności czy problem z regulowaniem zobowiązań. Twoją zdolność leasingową ocenimy bezkosztowo w logiczny i ludzki sposób. Możesz liczyć na indywidualne podeście oraz fachowe doradztwo naszych specjalistów przy wyborze sprzętu i formy finansowania. W naszej firmie oprócz zrozumienia możesz również liczyć na dobre warunki finansowania. Zależy Ci na szybkiej decyzji? Twoje potrzeby są naszą inspiracją! Szanujemy czas naszych klientów, dlatego oferujemy Ci finansowanie od ręki.


Dojeżdżamy do Ciebie i załatwiamy wszystkie formalności na miejscu. Decyzję otrzymasz nawet w 4 godziny!