Preloader image

Kredyt i auto-pożyczka

Kredyt i auto-pożyczka

Kredyt pod zastaw samochodu, kredyt na zakup samochodu to produkt przeznaczony dla osób, które maja złą historię kredytową i wpisy w bazach BIG i KRD. Proces udzielania pożyczek jest możliwie uproszczony i mało czasochłonny, ponieważ cenimy i szanujemy Twój czas i chcemy rozwiązywać Twoje problemy, a nie tworzyć je. Jeśli znalazłeś swoje wymarzone auto, ale brakuje Ci na nie pieniędzy, z przyjemnością Ci pomożemy. Mamy doświadczenie w długoterminowym finansowaniu pojazdów. Posiadamy ofertę na auta osobowe bez względu na ich wiek i markę. Dowiedz się więcej, jak złożyć wniosek i otrzymać naszą pożyczkę, nawet w 15 minut!

Nasz wewnętrzny model przelicza na bieżąco wartość rynkową auta, które rozważasz zakupić. Możesz również samodzielnie poznać wartość auta już wcześniej, które Cię interesuje, używając naszego kalkulatora na stronie. Kalkulator wycenia większość popularnych marek i modeli.

Jeśli posiadasz auto i potrzebujesz jednocześnie dodatkowych środków, to możemy zaproponować Ci pożyczkę do 35.000 zł, w zależności od wartości Twojego auta.