Preloader image

15.05.2018

Czy można zaufać pośrednikowi finansowemu ?

Każdy z nas wcześniej, czy później musi zmierzyć się z problemem zaciągnięcia kredytu.
Kredytowania potrzebujemy z różnych powodów i każdy jest ważny, wtedy tez stajemy przed wyborem, czy iść bezpośrednio do banku, czy skorzystać z pomocy pośrednika.
Pierwsza opcja wiąże się z tym, że banków na łódzkim rynku jest dużo i pewnie stracimy sporo cennego czasu na przyjrzenie się każdej ofercie z osobna. Odwiedzając każdą placówkę banku nie tylko stracimy czas, ale zostaniemy zarzuceni wieloma informacjami, których analiza może zająć nam wiele czasu.
Tutaj z pomocą mogą nam przyjść pośrednicy. Biura ebankowy znajdują się w łódzkim i można łatwo skorzystać z ich usług. Przewagą pośrednika jest to, że zostaje on swoistym doradcą kredytowym, który przygotuje dla nas najlepszą ofertę kredytową.
Doradca kredytowy, to osoba, która zna wszystkie oferty na rynku i może dopasować dla nas najodpowiedniejszą. Jeśli tylko sprecyzujemy nasze oczekiwania co do oferty kredytowej, to doradca ebankowy.pl przygotuje najbardziej dopasowaną i najtańsza propozycję kredytu lub pożyczki.
W całym województwie łódzkim nasi doradcy służą pomocą na każdym etapie ubiegania się o produkt finansowy.
Wielu klientów nam zaufało i ponownie skorzystało z naszych usług.
Najważniejszym atutem pośrednika ebankowy jest to, że nie pobiera on żadnych dodatkowych opłat, dodatkowo możemy negocjować z bankami obniżenie prowizji i opłat kredytu lub pozyczki.

WASZE KOMENTARZE

No comments found.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

eight − 6 =

Specjalista/Autor

Masz pytania?

Napisz do nas
Skorzystaj z formularza

Słownik pojęć