Preloader image

07.05.2018

Szybkie pożyczanie może być tanie

 

Każdy z nas może nagle potrzebować szybkiej i taniej pożyczki. Możemy skorzystać z pożyczek pozabankowych.

Na polskim rynku jest kilka propozycji, którym warto się przyjrzeć. Wszystkie te firmy są rzetelnymi pożyczkodawcami, wpisanymi do obowiązkowego rejestru prowadzonego przez KNF.

Znajdziemy tu pożyczki bezpłatne, jedno ratalne, jak i rozłożone nawet na 48 rat. Pożyczyć możemy małą kwotę, ale również duże pieniądze.

Na naszym łódzkim rynku możemy wyróżnić kilka ofert, które są warte uwagi.

Jeśli potrzebujemy małej kwoty z krótkim okresem spłaty, to uzyskanie kwoty 1000 zł na 1 miesiąc jest bardzo proste, bo wystarczy tylko dowód osobisty. Pieniądze możemy mieć w ciągu 15 minut na koncie lub do odbioru na poczcie. Jeśli skorzystamy z jednej z kilku ofert bezpłatnej pożyczki, to po miesiącu zwrócimy tylko to co pożyczaliśmy. Należy jednak pamiętać, z takiej oferty możemy skorzystać tylko raz. Potem już za każdy pożyczony 1000 zł zapłacimy opłatę, w każdej firmie jest ona różna.

Jeśli jednak potrzebujemy większej kwoty, to musimy się liczyć z tym, że tym przypadku nie otrzymamy bez kosztowej oferty. Na stronie ebankowy.pl mamy zaprezentowane wszystkie dostępne w województwie łódzkim oferty pożyczek do kwoty 50 tys. złotych.

Jeśli interesuje nas pożyczka w wysokości 5 000 zł, to jest szansa, że otrzymamy ja pokazując tylko dowód osobisty. Taka kwotę można spłacać maksymalnie rzez 36 miesięcy. Pożyczając większe kwoty musimy liczyć się z tym, że pożyczkodawca poprosi nas o udokumentowanie dochodu. Pożyczki powyżej 10 tys. Złotych możemy rozłożyć nawet na 48 rat. Koszty pożyczek pozabankowych prezentowanych na ebankowy.pl są niewielkie a długi okres kredytowania powoduje, że raty są niskie i możliwe do spłaty przez każdego.

WASZE KOMENTARZE

No comments found.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 × five =

Specjalista/Autor

Masz pytania?

Napisz do nas
Skorzystaj z formularza

Słownik pojęć