Preloader image

02.05.2018

Najlepsze majowe propozycje kredytowe

 

Każdy szuka najbardziej korzystnej oferty kredytowej. Bardzo często klienci uważają, że jest to bardzo żmudna i trudna droga. Doradcy ebankowy.pl z łódzkiego wyszukali na dla nas najlepsze oferty.

I tak, Alior Bank proponuje kredyt dwuosobowy, którego koszt może zostać obniżony o 50%, pod warunkiem, że przystąpią do niego dwie osoby.

Maksymalnie pożyczymy 200 000 zł na 60 miesięcy.

Propozycja dla osób nie tylko spokrewnionych, bank dopuszcza każdą z możliwych konfiguracji.

Z kolei Plus Bank kusi klientów najniższym kosztem całkowitym pożyczki.

Oprocentowanie tego kredytu wynosi 0%, RSSO to 8,30%.

Maksymalna kwota to 4000 zł na 24 raty.

Decyzje kredytowa w Getin banku podejmuje się zazwyczaj w ciągu 1 dnia, doradca ebankowy poleca produkt banku jako najszybszy produkt finansowy.

Można pożyczyć 200 000 zł na okres 8 lat.

Szybko i łatwo pożycza PKO BP, proponowany przez nich kredyt to Mini ratka, która można uzyskać w kwocie do 120 000 zł na maksymalnie 8 lat. RSSO wynosi od 18,96%.

Kredyty są chętnie udzielane przez Raiffeisen Polbank. Do 5000 PLN nie jest konieczne przedstawianie jakichkolwiek zaświadczeń, a do 150 000 złotych nie są konieczne zabezpieczenia. Oprocentowanie nominalne “Kredytu na Miarę” wynosi 10 %, ale RRSO to już prawdziwa okazja – tylko 12,60 %. Kontakt jest szybki i niezobowiązujący, trzeba podać swoje dane, a pracownik banku oddzwania. Bank austriacki, więc pewny i rzetelny.

Korzystne warunki kredytu można dostać w ING Banku Śląskim. Można tam dostać pożyczkę w kwocie nawet do 100 000 zł z okresem spłaty do 8 lat. Nie ma konieczności wskazywania poręczycieli, formalności ograniczono do niezbędnego minimum. Pożyczkobiorca może wybrać dzień spłaty raty, otrzymać pożyczkę natychmiast po podpisaniu umowy, a gotówkę przeznaczyć na dowolny cel.

W Łodzi, Sieradzu, Zduńskiej Woli czy Wieluniu doradcy ebankowy sa w stanie dopasować ofertę dla każdego klienta.

Zapraszamy do najlepszych placówek .

 

 

WASZE KOMENTARZE

No comments found.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

sixteen − thirteen =

Specjalista/Autor

Masz pytania?

Napisz do nas
Skorzystaj z formularza

Słownik pojęć